Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acordare zi libera autorecenzare. Daca initiaza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acordare zi libera autorecenzare. Daca initiaza autorecenzarea ...

Acordare zi libera autorecenzare.
Daca initiaza autorecenzarea unul dintre soti, membri ai aceleeasi locuinte, pot beneficia ambele persoane de ziua libera pentru autorecenzare, daca au angajatori diferiti sau doar unul dintre ei?
Pot beneficia ambele persoane de ziua libera pentru autorecenzare.
~ Conținut șters la cerere ~