avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acordare zi libera autorecenzare. Daca initiaza ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acordare zi libera autorecenzare. Daca initiaza autorecenzarea ...

Acordare zi libera autorecenzare.
Daca initiaza autorecenzarea unul dintre soti, membri ai aceleeasi locuinte, pot beneficia ambele persoane de ziua libera pentru autorecenzare, daca au angajatori diferiti sau doar unul dintre ei?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:37, 15 Martie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pot beneficia ambele persoane de ziua libera pentru autorecenzare.
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna, am 2 întrebări legate de recensământul online. dacă ... Adriana.30 Adriana.30 Buna, Am 2 întrebări legate de recensământul online. Dacă o persoana a făcut recensământul online in timp ce ce afla in șomaj, iar după câteva ... (vezi toată discuția)
Daca am efectuat autorecenzarea pe 3 mai 2022, pot solicita zi ... nicusan nicusan Daca am efectuat autorecenzarea pe 3 mai 2022, pot solicita zi libera pe 03.06.2023 daca fac cererea pt acordare zi libera pana pe 3 mai 2023, adica in ... (vezi toată discuția)
Unde se poate face reclamatie referitoare la autorecenzare? eu ... corsuimi corsuimi Unde se poate face reclamatie referitoare la autorecenzare? Eu am completat toate formularele pentru recenzare, am primit si e-mailul de confirmare dar nu am ... (vezi toată discuția)