avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 396 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ziua libera pentru autorecenzare - cumul functii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ziua libera pentru autorecenzare - cumul functii

Ziua libera pentru autorecenzare se acorda doar la firma unde o persoana are functia de baza sau la toate locurile de muncă ale acestuia (cumul functii)
Ultima modificare: Luni, 23 Mai 2022
dijmarescu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:53, 23 Mai 2022
In opinia mea, la toate locurile de muncă ale acestuia i se poate acorda ziua libera pentru autorecenzare..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, in legatura cu ziua libera pentru autorecenzare, daca ... sorina-mihaela.dinu sorina-mihaela.dinu Buna ziua, In legatura cu ziua libera pentru autorecenzare, daca un angajat are mai multe locuri de munca in decursul acestui an, el poate beneficia de ziua ... (vezi toată discuția)
Buna, am 2 întrebări legate de recensământul online. dacă ... Adriana.30 Adriana.30 Buna, Am 2 întrebări legate de recensământul online. Dacă o persoana a făcut recensământul online in timp ce ce afla in șomaj, iar după câteva ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. daca am completat chestionarul de autorecenzare in ... Corina Grigorescu Corina Grigorescu Buna ziua. Daca am completat chestionarul de autorecenzare in timpul programului de serviciu, mai am dreptul sa primesc ziua libera conform OUG 19/2020? (vezi toată discuția)