Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ziua libera pentru autorecenzare - cumul functii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ziua libera pentru autorecenzare - cumul functii

Ziua libera pentru autorecenzare se acorda doar la firma unde o persoana are functia de baza sau la toate locurile de muncă ale acestuia (cumul functii)
dijmarescu, utilizator
In opinia mea, la toate locurile de muncă ale acestuia i se poate acorda ziua libera pentru autorecenzare..