Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cine dispune catre custode restituirea material lemnos?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cine dispune catre custode restituirea material lemnos?

buna ziua
in codul silvic zice ca , daca se identifica proprietarul masei lemnoase confscate si acesta nu este autorul faptei contraventionale, aceasta masa lemnoasa se restituie proprietarului.
Cine dispune catre custode restituirea acestui material lemnos si in ce act normativ ar fi prevazuta aceasta?
george-neagu, moderator