Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... abilităţile pentru compania proprie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

abilităţile pentru compania proprie

Care autoritate îţi verifică abilităţile pentru compania mea? (diploma etc.)
Depinde de fapta săvârșită...
Nu mă refer la o diplomă falsă. Adică, cine va verifica când începe activitatea mea pentru a vedea dacă diploma mea acreditată va fi adecvată? Cine aprobă și cine poate fi întrebat înainte de a deschiderea companiei dacă aceasta este potrivită pentru postul meu?

Cornel Vasile a scris:

Depinde de fapta săvârșită...

Nimeni nu verifica la înființarea societății, valabilitatea unei diplome.
Şi după? Am vrut masaj de presoterapie cu aparat, dar am un curs de masaj suedez.
Poate fi operat cu codul 9604 caen? Vreau sa lucrez acolo.
Cornel Vasile a scris:

Nimeni nu verifica la înființarea societății, valabilitatea unei diplome.

Angelala, utilizator
pe cine pot intreba exact cum merge treaba?

Angelala a scris:

Şi după? Am vrut masaj de presoterapie cu aparat, dar am un curs de masaj suedez.
Poate fi operat cu codul 9604 caen? Vreau sa lucrez acolo.
Cornel Vasile a scris:

Nimeni nu verifica la înființarea societății, valabilitatea unei diplome.