avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 635 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... abilităţile pentru compania proprie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

abilităţile pentru compania proprie

Care autoritate îţi verifică abilităţile pentru compania mea? (diploma etc.)
Cel mai recent răspuns: Angelala , utilizator 19:36, 21 Martie 2022
Depinde de fapta săvârșită...
Nu mă refer la o diplomă falsă. Adică, cine va verifica când începe activitatea mea pentru a vedea dacă diploma mea acreditată va fi adecvată? Cine aprobă și cine poate fi întrebat înainte de a deschiderea companiei dacă aceasta este potrivită pentru postul meu?

Cornel Vasile a scris:

Depinde de fapta săvârșită...

Nimeni nu verifica la înființarea societății, valabilitatea unei diplome.
Şi după? Am vrut masaj de presoterapie cu aparat, dar am un curs de masaj suedez.
Poate fi operat cu codul 9604 caen? Vreau sa lucrez acolo.
Cornel Vasile a scris:

Nimeni nu verifica la înființarea societății, valabilitatea unei diplome.

Ultima modificare: Duminică, 20 Martie 2022
Angelala, utilizator
pe cine pot intreba exact cum merge treaba?

Angelala a scris:

Şi după? Am vrut masaj de presoterapie cu aparat, dar am un curs de masaj suedez.
Poate fi operat cu codul 9604 caen? Vreau sa lucrez acolo.
Cornel Vasile a scris:

Nimeni nu verifica la înființarea societății, valabilitatea unei diplome.



Alte discuții în legătură

Probleme autorizare pfa - tehnician maseur monamasaj3226 monamasaj3226 Am absolvit un curs complex de masaj cu durata de 9 luni. Diplome recunoscute de Ministerul Muncii si de Ministerul Invatamantului. COR vechi 3226 - ... (vezi toată discuția)
Kinetoterapie domiciliu + masaj sediu AndreiKinet AndreiKinet Salutare! Sunt un kinetoterapeut și as vrea sa desfasor kinetoterapie la domiciliu, respectiv masaj la un salon. Problema e ca cele 2 au coduri caen ... (vezi toată discuția)