Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... abilităţile pentru compania proprie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

abilităţile pentru compania proprie

Care autoritate îţi verifică abilităţile pentru compania mea? (diploma etc.)
Voi fi proprietarul SRL-ului, dar voi fi și angajatul acestuia. Voi putea lucra cu aparate menționate dacă am doar o calificare de maseur?

Cornel Vasile a scris:

Atunci angajatorul decide ce acte va trebuie pentru angajare.