Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Microgranturi masura 2
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Microgranturi masura 2

Buna ziua. Am o intrebare pentru cei ce cunosc legislatia in legatura cu fondurile Europene. Acum 2 ani am beneficiat de o finantare microgranturi masura 2. Dupa ce am cheltuit banii in termenul stabilit si am incarcat documentele in platforma, m-am trezit ca mai trebuie aduse completari in documentatia trimisa, avand termen de 3 zile, sub amenintarea retragerii finantari. Intrebarea este: daca in acest termen nu reusesc sa obtin toate actele, ce se intampla cu banii care trebuie returnati deoarece eu nu mai am nimic din acea suma iar in ultimul an ,bilantul financiar al firmei a fost pe minus? Deci practic, eu numai am de unde sa returnez banii aceia. Multumesc anticipat
sebycopilu, utilizator