Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Intr-o institutie publica contabilul sef are dreptul ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Intr-o institutie publica contabilul sef are dreptul sa puna viza cfp?

Buna ziua, stiu ca este frecventa intrebarea aceasta, insa actele normative nu prea sunt clare... Intrebarea este: intr-o institutie publica contabilul sef are dreptul sa puna viza cfp? Daca nu, as dori un act normativ din care sa reiasa concret acest fapt. Va multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri.
george-neagu, moderator