Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale INFORMAÞII PRIVIND PROGRAMUL DE STIMULARE A ÎNNOIRII ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

INFORMAÞII PRIVIND PROGRAMUL DE STIMULARE A ÎNNOIRII PARCULUI AUTO NAÞIONAL 2010

Buna ziua,

Sunt un agent economic autorizat sa desfasor activitatea de colectare deseuri feroase si neferoase. Posed autorizatie RAR, mediu si politie pentru casarea autovehiculelor. M-ar interesa ce pasi ar trebui sa urmez pentru a desfasura activitatea de colectare a autovehiculelor pentru Programul Rabla in special inscrierea in LISTA OPERATORILOR ECONOMICI AUTORIZATI SA DESFASOARE ACTIVITATI DE COLECTARE SI TRATARE A VEHICULELOR SCOASE DIN UZ publicata pe site-ul AFM. si intrarea in posesia a tichetelor valorice. Multumesc anticipat.
Angelescu Stelian, utilizator