Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... apa calda ultimul etaj
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

apa calda ultimul etaj

As dori sa aflu parerile dumneavoastra despre posibilitatile tehnice de rezolvare a problemei apei calde la etajele superioare avand in vedere ca pentru a avea apa calda cei situati la ultimele nivele sunt nevoiti sa tina robinetul deshis mai mult timp implicit si consumul este mai mare
Părea mea e să montezi un boiler electric și să închizi robinetul de la coloana Radet.Consumul de energie electrică e mai mic decât consumul de apă ""caldă"" aruncată la canal.