avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 155 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Am câștigat procesul cu un recuperator!Instanța ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am câștigat procesul cu un recuperator!Instanța însă nu ...

Am câștigat procesul cu un recuperator!Instanța însă nu a trecut în hotărâre toate sumele poprite și asta înseamnă alt proces.Pot solicita daune?Dar actualizarea cu rata inflației?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 19:26, 6 Aprilie 2022
Mergeti cu hotărârea la avocat.
Trebuie analizată exact situația juridica.
Mergeti urgent dacă e vreo greșeală a instantei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare daune morale si materiale ContSters75393 ContSters75393 Cum se mai pot recupera daunele morale si materiale daca o persoana nu le-a achitat fata de partea vatamata nici dupa 7 ani?Partii vatamate i-a platit ... (vezi toată discuția)
Dobanzi si inflatia la zi pentru drepturi banesti castigate in instanta Lungu Constantin Lungu Constantin Va rog cum se calculeaza actualizarea cu rata inflaţiei precum şi cu dobânda legală la suma respectivă, a drepturilor banesti castigate in instanta ? (vezi toată discuția)
Recuperare salarii dan_31 dan_31 Buna ziua! Am si eu o problem cu un executor judecatoresc. Am castigat procesul irev. privind recuperarea salariilor de la fosta unitate unde am lucrat. ... (vezi toată discuția)