Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, In situatia in care este incheiat un act ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, In situatia in care este incheiat un act adtional ...

Buna ziua,
In situatia in care este incheiat un act adtional de desfasurare a activitatii in regim de telemunca, iar angajatului ocazional pe parcursul unei luni de zile lucreaza de la birou pentru cateva zile, solicitand anterior aprobarea si pontand prezenta la serviciu intr-un sistem de gestiune intern, incalcam in vreu fel prevederile legii 81?
Este imperios necesar precizarea in actul aditional a faptului ca telesalariatul va fi prezent in x zile / care zile.... la locul de munca organizat de angajator?
multumesc!
Este necesara precizarea in actul aditional a faptului ca telesalariatul va fi prezent in x zile / care zile.... la locul de munca organizat de angajator.