Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Cum se inregistreaza in declaratia 112 o ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Cum se inregistreaza in declaratia 112 o suma impozabila ...

Buna ziua!
Cum se inregistreaza in declaratia 112 o suma impozabila pe carte trebuie sa o primeasca un salariat care nu a fost prezent la serviciu (are contractul suspendat, dar are dreptul la o prima impozabila)?
Va multumesc!
Problema delicata pentru majoritatea dintre noi, asa ca ava sfatuiesc sa va adresati direct la ANAF-ul local, prin telefon, mail (mai bine) sau audienta ( si mai bine).
Eventual, povestiti rezolvarea in continuarea topicului !
Succes!