Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum se face timbrarea unui apel făcut atât la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum se face timbrarea unui apel făcut atât la sentința cererii principale, cât și la sentința cererii reconventionale? Este necesară timbrarea pentru fiecare apel în parte?

Taxa timbru reconventionala in apel
da
Chiar și daca ambele apeluri sunt conținute într-o singură cerere de apel?