Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce forme de organizare poate avea un autorizat intr-un ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce forme de organizare poate avea un autorizat intr-un domeniu?

Bună ziua, va rog sa-mi spuneți ce forme de organizare poate avea un autorizat intr-un domeniu? Va multumesc.
george-neagu, moderator
In functie de volumul de lucru si de preferinte poate deschide la RC o forma de organizare ca persoana fizica autorizata (pfa), intreprindere individuala (II), srl si sa declare activitatea la ANAF.