Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Completarea formularului 230 pentru sustinerea ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Completarea formularului 230 pentru sustinerea entitatii nonprofit

Persoanele din conducerea unei Asociatii /ONG pot completa formularul 230 pentru sustinerea entitatii nonprofit condusa?
george-neagu, moderator
Da.