Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Validare acte aviz de angajare strain
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Validare acte aviz de angajare strain

Buna ziua!

Am depus online dosar pe portal IGI pentru un aviz de angajare strain,
Am primit programare si la observatii scrie urmatorul lucru: "Urmatoarele documente nu au fost validate:..... "si aici sunt enumerate toate actele pe care le am depus online.
Nu inteleg ce inseamna acest lucru, ca aceste acte vor fi validate cand ma prezint cu dosarul fizic sau ca ce am atasat pe portal nu este in regula?
Multumesc!

Tehnic, vă spune că nu ați parcurs pașii ceruți de programul informatic. Detalii, aici într-un răspuns al cuiva care știa despre ce este vorba:
www.avocatnet.ro/forum/discu...