Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozitul il voi plati in Germania sau numai ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul nerezidenţilor şi reprezentanţelor

Impozitul il voi plati in Germania sau numai in tara conform conventiei de evitare a dublei impuneri?

Firma Romaneasca cu contract in Germania
Am perspectiva unui contract de asistenta tehnica si inginerie in Germania.
Sint administratorul firmei si pot sa execut eu lucrarile fara sa fiu angajat.
Impozitul il voi plati in Germania sau numai in tara conform conventiei de evitare a dublei impuneri?
george-neagu, moderator
aveti PFA sau ce forma de organizare ?
SRL
In Romania daca stati sub 12 luni .
Multumesc frumos!