Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Reclamarea unei fraude
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Reclamarea unei fraude

Buna ziua ,unde si cum se procedeaza pentru a reclama o frauda online(banca "fantoma" care acorda credite )unde sa platit o taxa de contract si asigurare,exista un contract semnat ptr un imprumut din afara ) si in urma caruia tansferul nu s-a efectuat ,banca romaneasca atentionand ca fiind suspiciune de frauda,blocind o plata
Care sunt demersurile ptr arecupera acei bani,a reclama asa zisa "banca"pentru a se lua masuri legale (internationale ,interne etc)de a nu mai cadea si altii in plasa acestor escroci
Puteti face o plangere la politie,parchet sau DIICOT mai mult ca sa aveti cugetul.impacat ca ati incercat.Sunt tepe vechi de ani de zile,greu de crezut ca pot fi identificati si trasi la raspundere..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat