Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Nu mai am nici o treabă sa completez ceva la ANAF ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Nu mai am nici o treabă sa completez ceva la ANAF declarații daca mi sa oprit impozit?

Am o întrebare am jucat un bilet la pariuri am depășit suma de 16600 lei la agenție mă pus sa completez un formular cu datele mele și copie după buletin mia oprit impozit,am mai cîștigat online un bilet de 4200 lei online mia apărut oprire comision am făcut tranzacția pe card.
Nu mai am nici o treabă sa completez ceva la ANAF declarații daca mi sa oprit impozit?
george-neagu, moderator
Da corect asa e nu mai declarati nimic la ANAF .
P.S, Sunteti norocos se vede :)