Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Poate primaria sa nu elibereze autorizatia de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Poate primaria sa nu elibereze autorizatia de constructie pentruca ...

Poate primaria sa nu elibereze autorizatia de constructie pentruca in certificatul de urbanism s.a cerut 150m2 iar in proiect sunt 140m2 ( plus terasa si balcon acoperite) ?
Noi credem ca acum inventeaza motive pentruca au trecut peste 50 zile de la depunerea documentelor pentru autorizare .
Ce ar trebui sa facem? Mentionez ca solicitarea corectiei a fost facuta telefonic - am sunat sa intrebam de autorizatie - nu in scris!

multumesc mult
Sesizati oficial viceprimarul care raspunde de serviciul urbanism
Doamne ajuta sa si raspunda !!!! La telefon nu raspunde nimeni - asta e Constanta!!!!