Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Vă rog să îmi spuneți dacă, la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Vă rog să îmi spuneți dacă, la pensionare, sumele ...

Bună ziua. Vă rog să îmi spuneți dacă, la pensionare, sumele rezultate din hotărârile judecătorești se acorda integral sau eșalonat în anii următori? Dar cele legate de neîncadrarea corectă în transele de vechime? Mulțumesc frumos! Lucrez în învățământul de stat.
viorelada, utilizator
Vb de sectorul bugetar sau privat?
Scuze, lucrez în învățământ!

Se plătesc eșalonat, pe o perioadă de 5 ani .. din cate cunosc.
Mulțumesc.