Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua . O persoana pensionar girează pe cineva ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua . O persoana pensionar girează pe cineva și decedează ...

Bună ziua .
O persoana pensionar girează pe cineva și decedează și persoana nu își plătește banca ce se întâmplă. Cine v-a plății ratele ?
titularul contractului cu banca