Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pasii de urmat pentru a inchide o firma?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pasii de urmat pentru a inchide o firma?

INCHIDERE FIRMA
Buna ziua ,care sunt pasii de urmat pentru a inchide o firma care nu mai are activitate din 2008 ?
george-neagu, moderator
Despre ce tip de firma este vorba? Ce activitate are?
Buna ziua! In prima etapa se hotaraste dizolvarea societatii, care se publica in Monitorul Oficial, iar la 30 de zile de la publicare, se poate depune dosarul privind radierea societatii la Registrul Comertului.
Va rog sa cititi si detaliile de la adresa [ link extern ]
CERCETARE MEDICALA