avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 636 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Profilul nu se modifica
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Profilul nu se modifica

Buna ziua! Am modificat cateva date in profilul meu de consultant, care inca nu apar. La vizualizare profil, inca apar numele si nr de tel vechi.
Aceeasi problema si aici.
Eu de vreo 5 ani am aceasta problemă.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In plus, am raspuns la anumite intrebari in forum, dar acele intrebari apar ca fiind fara raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sugestie" rating recomandari ContSters87904 ContSters87904 Ma gandeam sa facem asa cum exista un rating de popularitate sub care sunt afisate un nr de aplauze si un buton langa el sau pe profilul de consultant, unde ... (vezi toată discuția)
Modificari 26 aprilie Alin Popescu Alin Popescu De la inceputul anului ne-am orientat cu precadere spre rezolvarea problemelor legate de incarcarea cu dificultate a paginilor Avocatnet.ro. Proiectul nostru a ... (vezi toată discuția)
Modificari 8 iunie 2010 Alin Popescu Alin Popescu Incepand din aceasta seara, profilul de utilizator Avocatnet.ro a suferit niste mici modificari. Astfel, in locul listingului de mesaje scrise in forum pe care ... (vezi toată discuția)