Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Profilul nu se modifica
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Profilul nu se modifica

Buna ziua! Am modificat cateva date in profilul meu de consultant, care inca nu apar. La vizualizare profil, inca apar numele si nr de tel vechi.
Aceeasi problema si aici.
Eu de vreo 5 ani am aceasta problemă.
In plus, am raspuns la anumite intrebari in forum, dar acele intrebari apar ca fiind fara raspuns.