Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună seara ..Polita RCA acoperă și daune materiale ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună seara ..Polita RCA acoperă și daune materiale de genul ...

Bună seara ..Polita RCA acoperă și daune materiale de genul intri cu mașina într-un acoperis a unei spălătorie auto . Proprietarul cere daune materiale zice că nu vrea asigurarea RCA că e nu este mașina...
Da, doar ca trebuie PV intocmit de politie.
Și trebuie să merg la secție sau cum procedez?

Olga Tanasa a scris:

Da, doar ca trebuie PV intocmit de politie.