avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 629 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună seara ..Polita RCA acoperă și daune materiale ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună seara ..Polita RCA acoperă și daune materiale de genul ...

Bună seara ..Polita RCA acoperă și daune materiale de genul intri cu mașina într-un acoperis a unei spălătorie auto . Proprietarul cere daune materiale zice că nu vrea asigurarea RCA că e nu este mașina...
Cel mai recent răspuns: Iuliann77 , utilizator 22:09, 13 Iunie 2022
Da, doar ca trebuie PV intocmit de politie.
Și trebuie să merg la secție sau cum procedez?


Olga Tanasa a scris:

Da, doar ca trebuie PV intocmit de politie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident auto robert9999 robert9999 Buna ziua. Am facut un accident auto, asigurarea o am valabila. Au fost 2 autovehicule, una avariata mai usor, una mai tare. Proprietarul uneia dintre ele a ... (vezi toată discuția)
Masina lovita de un angajat Valias Valias Salutare. Un prieten de-al meu lucreaza intr-o spalatorie auto si printre atributiile lui intra si sa urce masinile pe nu stiu ce rampa. Saptamana aceasta ... (vezi toată discuția)
Accident rutier cu vatamare corporala coky coky Buna ziua, am si eu o dilema, am fost implicat recent intr-un accident de circulatie, toata lumea stie ca e vina lui, pana si el recunoaste, politia a zis sa ... (vezi toată discuția)