Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Deducere personală
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Deducere personală

Buna ziua !
Pot beneficia de deducerea personală daca ma aflu in prezent in concediu de crestere copil si am in întreținere 3 minori , având un venit net de aproximativ 1800 lei proveniți din concediul mai sus menționat?
Va multumesc!
ionut.dally, utilizator
Deducerea personala se aplica veniturilor din salariu.
Nu beneficiati de deducere personala...