Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Masura se aplica si medicilor care fac garzi externe. ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Masura se aplica si medicilor care fac garzi externe. Conform ...

Masura se aplica si medicilor care fac garzi externe. Conform legii CIM se poate intocmi doar part-time. In cazul in care un medic are 24 de ore de garda pe luna si venitul brut este 2000 de lei, contributiile se platesc la salariul minim pe economie?
Topicul postat de dv nu se poate analiza sub incidenta dispozitiilor care guverneaza infiintarea,organizarea si functionarea asociatiilor de proprietari-dupa cum ati inteles sa selectati sectiunea
Rugati prin mesagerie privata administratorii sau moderatorii de pe forum sa mute topicul in sectiunea specializata