Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Caut sora crescută in orfelinat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Caut sora crescută in orfelinat

Buna tuturor! Sunt Andreea, am 27 ani.As dori va rog niste sfaturi cum as putea sa mi caut sora. Mama mea era destul de tanara si nu o judec pt alegerea facuta vazand ca nu avea nici o situatie financiara care sa ii permita sa aiba grija de ea cum ar fi avut nevoie. Stiu ca avea hepatita cronica, asa ca a dat-o in grija unui orfelinat din Campina.Numele ei este Carmen Radu, stiu ca acum ar avea 31 ani, am vazut-o doar de 2 ori cand ea avea 8/9 ani si eu 4/5, de sarbatori cand o aduceau la noi acasa. Avea piele maslinie, ochi caprui, par castaniu, ca si structura corporala cred ca ar trebui sa fie ca mine, înaltă și slaba… din păcate atat stiu despre ea. Probabil e o întrebare proasta pt ca a trecut o viața, nu stiu, locuiesc in afara de 15 ani, deci nu stiu exact cum e treaba in România cu datele, deci incerc, e si singura idee pe care o am…Știți cumva dacă e probabil sa primesc informații in caz ca iau toate casele de copii la rând și sun sa întreb despre un copil prezent acolo la începutul anilor 2000? Aștept sfaturile dvs, mulțumesc frumos!!
Buna ziua,
Sfatul meu este sa contacatti un detectiv particular care sa va ajute.
Acestia, in general, sunt fosti politisti si au alta "deschidere" la autoritati...
Ionut.ion, utilizator