Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Vă salut! Numele meu este Florin Cuc și sunt ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Vă salut! Numele meu este Florin Cuc și sunt redactorul șef ...

Vă salut!
Numele meu este Florin Cuc și sunt redactorul șef al publicației www.jurnalulromanesc.eu, cu sediul în Gersthoferstrasse143 , 1180 ,Viena, Austria. Vă scriu pentru a vă solicita acordul de a putea prelua unele articole de pe site-ul avocatnet.ro și a le publica în Jurnalul Românesc, cu menționarea autorului, sursei și link activ spre articol. Aștept cu interes răspunsul dvs.
Vă doresc toate cele bune!
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
Bună ziua, florincuc,

Trimiteți un mail cu solicitarea dvs. la adresa office@avocatnet.ro.

Completare:
Văd că deja ați preluat integral un articol fără link, deși la finalul lui scrie așa:
Acest material este destinat exclusiv informării dumneavoastră personale, conform termenilor și condițiilor de furnizare a serviciilor avocatnet.ro. Dacă reprezentaţi o instituţie media sau o companie şi doriţi un acord pentru republicarea articolelor noastre, va rugăm să ne trimiteţi o solicitare pe adresa office@avocatnet.ro.

E corect? Întreb din punct de vedere jurnalistic, nu din cel al condițiilor site-ului nostru, pe care e evident că le-ați încălcat.
Manuela Rășină, administrator