Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua, am o intrebare: se poate ca politia sa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua, am o intrebare: se poate ca politia sa pună cuvinte ...

Bună ziua, am o intrebare: se poate ca politia sa pună cuvinte cheie pentru cei care ar fi făcut infractiuni cum ar fi cuvântul furt pentru furat și viol pentru viol ca să știe politia dacă as face infractiuni iar?mi s-a spus ca mi s-au pus cuvinte cheie pentru ca as fi făcut niște infractiuni de aceea va întreb.Da-ti-mi un raspuns
Nu inteleg ce vreti sa ziceti, ce intrebati de fapt, asa ca nu aveti ce raspuns sa primiti, e o aberatie.
Va suspectează în continuare.
Va pune întrebări.