avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 235 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Fuga de poliție fără permis.. Salut , în urma cu o ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Fuga de poliție fără permis.. Salut , în urma cu o luna de zile am fugit de politie neavand ...

Salut , în urma cu o luna de zile am fugit de politie neavand permis si am abandonat masina pe un câmp, la o săptămână distanta politia ma cautat acasa masina fiind trecuta pe numele meu , iar polițistul a spus ca îmi va trimite o citație în care sa declar cine a condus masina , precizez ca în curant am traseul pentru obținerea permisului, sunt șanse sa mi-l anuleze dacă ai au deschis dosar penal dar nu au dovezi concrete cum ca am fost eu la volan?
De unde ziceai ca esti Andrei ? Si unde anume s-a intamplat ? :)))
Ultima modificare: Luni, 15 August 2022
LuchianSeb, utilizator
Din Suceava sunt , mai exact în apropiere de Fălticeni
Ultima modificare: Luni, 15 August 2022
Andrei catalin2003, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

A ramas fara permis desi era pasager Catalinasd Catalinasd Buna ziua. Un prieten de-al meu a patit urmatorul lucru: A mers cu masina lui dupa ce a baut, dar ca pasager. Masina a fost condusa de altcineva care nu a ... (vezi toată discuția)
Conducere fara permis si cu numere rosii expirate Iulian111 Iulian111 Pe data de 02.04.2017 un \"prieten\" A condus o mașină cu numere roșii expirate si fara permis (precizez ca era masina lui) l-a oprit poliția si a zis ca ... (vezi toată discuția)