Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Fuga de poliție fără permis.. Salut , în urma cu o ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Fuga de poliție fără permis.. Salut , în urma cu o luna de zile am fugit de politie neavand ...

Salut , în urma cu o luna de zile am fugit de politie neavand permis si am abandonat masina pe un câmp, la o săptămână distanta politia ma cautat acasa masina fiind trecuta pe numele meu , iar polițistul a spus ca îmi va trimite o citație în care sa declar cine a condus masina , precizez ca în curant am traseul pentru obținerea permisului, sunt șanse sa mi-l anuleze dacă ai au deschis dosar penal dar nu au dovezi concrete cum ca am fost eu la volan?
De unde ziceai ca esti Andrei ? Si unde anume s-a intamplat ? :)))
LuchianSeb, utilizator
Din Suceava sunt , mai exact în apropiere de Fălticeni
Andrei catalin2003, utilizator