Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am avut permis romanesc si l-am schimbat cu unul ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am avut permis romanesc si l-am schimbat cu unul german, acum am dreptul ...

Am avut permis romanesc si lam schimbat nemtesc acum am dreptul suspendat pentru puncte pot cere permis romanesc innapoi?
Nici vorba, legea nu permite a avea emise pentru o persoana doua permise de conducere, in acelasi timp. Suspendare nu inseamna ca e anulat. Asteptati sa va expire suspendarea.