Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Firma rămâne micro și in 2023?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Firma rămâne micro și in 2023?

O societate fara salariati cu caen 5520 fara salariati , in 2021 platitoare de impozit micro 3% , ramane in 2023 platitoare de impozit micro indiferent de cifra de afaceri ?
george-neagu, moderator
Ramane micro in 2023 indiferent de cifra de afaceri ( daca a avut in 2022 impozit specific fiind in domeniul cazarii ) .