Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti recomandari? ...

Buna ziua,

Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti recomandari? Sunt din Iasi si doresc sa inaintez o cerere cu valoare redusa impotriva unei firme de consultanta pe fonduri europene din Buzau.

Va multumesc pentru raspunsuri!
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Am inteles, va multumesc pentru raspuns si link-uri!