avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 304 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti recomandari? ...

Buna ziua,

Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti recomandari? Sunt din Iasi si doresc sa inaintez o cerere cu valoare redusa impotriva unei firme de consultanta pe fonduri europene din Buzau.

Va multumesc pentru raspunsuri!
Cel mai recent răspuns: Onshop , utilizator 14:02, 4 Octombrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Am inteles, va multumesc pentru raspuns si link-uri!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. vreau sa gasesc un avocat/a din iasi care sa ma ajute ... roxenp123 roxenp123 Buna ziua. Vreau sa gasesc un avocat/a din iasi care sa ma ajute cu partajul dar sa nu fie exagerat de scumpa. Multumesc tare mult! (vezi toată discuția)
Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale o recomandare ... sherimman sherimman Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE DE avocat ? Multumesc (vezi toată discuția)
Buna seara. un avocat bun pe partea de divorțuri in iași, îmi ... enisirin enisirin Buna seara. Un avocat bun pe partea de divorțuri in Iași, îmi puteți recomanda? Vs mulțumesc (vezi toată discuția)