avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 688 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua ,as dori sa stiu cat se calculeaza venit pt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua ,as dori sa stiu cat se calculeaza venit pt 7,25 ha ...

Buna ziua ,as dori sa stiu cat se calculeaza venit pt 7,25 ha teren arabil si fanete.Pt dosarul pt. ajutorul de incalzire. Multumesc .

Alte discuții în legătură

Am 1076 mp de teren intravilan arabil, beneficiez de ajutor de incalzire? maxx33 maxx33 buna ziua, stau intr-un apartament inchiriat. am contract inchiriere vizat de fisc. familie de 4 , 2 adulti si 2 copii. venit total sub 300 lei/ lunar. am ... (vezi toată discuția)
Ajutor incalzire locuinta Cossttell Cossttell Buna ziua, as vrea sa stiu daca mama mea, persoana singura, lucuind la bloc, cu o pensie de 790 lei, poate beneficia de ajutor de incalzire, daca detine un ... (vezi toată discuția)
Impozit pe teren aiurelul36 aiurelul36 buna In urma decesului socrilor mei printre altele am ramas si cu 3 hectare de teten arabil, de la stirile TV am aflat ca de anul acesta se pune impozit pe ... (vezi toată discuția)