Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua, as vrea sa va intreb, in cadrul caror ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua, as vrea sa va intreb, in cadrul caror facultati se ...

Buna ziua, as vrea sa va intreb, in cadrul caror facultati se organizeaza master in ssm. Mentionez ca am studii superioare tehnice.
Multumesc.
Buna ziua,
Intrebati (sau cautati pe site) univ. tehnice din tara daca organizeaza asemenea cursuri.
Am observat ca Politehnica din capitala are avea unul. La fel si cea din Timisoara, Ploiesti...
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] /
De preferat masterul dintr-o universitate politehnica, IPG Ploiesti, Institutul de mine Petrosani.