Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Eu am ieșit la pensie pentru invaliditate de muncă ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Eu am ieșit la pensie pentru invaliditate de muncă în luna ...

Eu am ieșit la pensie pentru invaliditate de muncă în luna august anul acesta, când voi primi pensia, va veni și cardul pentru vaoucere de250 lei. Vă mulțumesc.
Daca pensia este de maxim 1500 lei,veti primi si cardul.Nu neaparat odata cu pensia,poate veni mai tarziu.