Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua, dacă un deținut moare, pe motive ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua, dacă un deținut moare, pe motive medicale, la un ...

Bună ziua, dacă un deținut moare, pe motive medicale, la un spital, care sunt procedurile, cine trebuie sa îl ridice, familia îi poate ridica trupul neînsuflețit sau ii trebuie acordul penitenciarului?
De ce nu intrebati la morga spitalului care sunt procedurile?