Forum Discuţii juridice Achiziţii publice La o licitație cu oferta in plic,se poate retrage un ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

La o licitație cu oferta in plic,se poate retrage un ofertant ...

La o licitație cu oferta in plic,se poate retrage ofertantul de pe primul loc după ce au fost deschise ofertele si stabilită ierarhia acestora? Dacă se poate retrage, poate fi desemnat castigator urmatorul ofertant din listă?
irina_stirbu2000, utilizator