Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Cum pot sa anulez o donație făcută fara ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Cum pot sa anulez o donație făcută fara sarcini ...

Buna ziua.
Cum pot sa anulez o donație făcută fara sarcini pentru jumătate din locul de veci..

Cu considerație.
14 nov . 2022
Pentru care motiv?