Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cumul de functii. Ce obligatii financiare are ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cumul de functii. Ce obligatii financiare are angajatorul fata ...

Buna dimineata.
Ce obligatii financiare are angajatorul fata de mine mecanic de locomotiva telecomandata, cand simultan cu aceasta functie indeplinesc si functia de manevrant vagoane in acelasi loc de munca?
Nicio obligatie , daca nu se mentioneaza in c.i.m. incheiat cu acel angajator ...

Cornel Vasile a scris:

Nicio obligatie , daca nu se mentioneaza in c.i.m. incheiat cu acel angajator ...

Efectuarea a două funcții în același timp nu se consideră cumul de functii?
Cumul se exercita în baza unor documente... de exemplu, c.i.m.