Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Completare declaratie tip model 3
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Completare declaratie tip model 3

Buna seara,

In cazul in care o societate doreste schimbarea sediului social si are deja autorizate o serie de coduri CAEN la sediul secundar/punctele de lucru, in cadrul declaratiei tip model 3 trebuie mentionate din nou codurile caen deja autorizate de la sediul secundar/punctele de lucru?
Chesnoiu Georgiana, utilizator
Buna ziua.

Nu.
Trebuie completata doar rubrica pt noul sediu.