Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate rugaminte- legi actualizate
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

rugaminte- legi actualizate

Buna?
Poate cineva sa-mi spuna care sunt ultimele modificari ale urmatoarelor legi:
-LG. nr.567/2004 privind statul personalului auxiliar de specialitate al inst.jud. si parchetelor;
-LG 304/2004 privind organizarea judiciara.
-Hotararea nr.387/2005
Poate cineva sa mi le trimita actualizate la zi? ms
Acesati site-ul CSM si acolo veti gasi ceea ce va intereseaza!