Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua, dacă ai cont în banca, și ai primit ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua, dacă ai cont în banca, și ai primit decizia de ...

Bună ziua, dacă ai cont în banca, și ai primit decizia de pensie de 1000 de lei, mai primești cardul pentru vouchere.
Buna ziua!
Da,beneficiati de cardul social.
[ link extern ] /