avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 671 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in legislatia ...

Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in legislatia muncii sa ma reprezinte in proces cu h. essers genk?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:47, 5 Iunie 2023
Contactați dvs avocați specializati în dr muncii dintre consultanții înscriși pe acest forum și care activează un zona dvs.De ex dvs nu puteți fi contactat deoarece nu aveți setările făcute ca să primiți mesaje private în mesagerie.Nu înțeleg din postarea dvs dacă e vorba de o societate care activează în România, în ce localitate etc.
Ultima modificare: Duminică, 4 Iunie 2023
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
In Forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale o recomandare ... sherimman sherimman Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE DE avocat ? Multumesc (vezi toată discuția)
Bună seara! am nevoie de ajutor/îndrumare din partea unui avocat ... Nicole Ștefania Nicole Ștefania Bună seara! Am nevoie de ajutor/îndrumare din partea unui avocat specializat pe codul muncii, eventual contra cost. Va rog frumos, este relativ urgent. ... (vezi toată discuția)
Avocat familiarizat in dreptul transporturilor? Andrei2346768 Andrei2346768 Buna ziua, Am nevoie de un avocat familiarizat cu dreptul transporturilor pentru a clarifica cateva nelamuriri. (vezi toată discuția)