Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in legislatia ...

Buna seara, chiar nu gasesc un avocat specializat in legislatia muncii sa ma reprezinte in proces cu h. essers genk?
Contactați dvs avocați specializati în dr muncii dintre consultanții înscriși pe acest forum și care activează un zona dvs.De ex dvs nu puteți fi contactat deoarece nu aveți setările făcute ca să primiți mesaje private în mesagerie.Nu înțeleg din postarea dvs dacă e vorba de o societate care activează în România, în ce localitate etc.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
In Forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]