Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua! Doresc sa cumpar un domeniu .ro pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua! Doresc sa cumpar un domeniu .ro pentru firma, dar ...

Buna ziua! Doresc sa cumpar un domeniu .ro pentru firma, dar aceasta nu are niciun venit.
Pot cumpara in numele meu pentru a reprezenta firma?(la facturare cere persoana fizica/persoana juridica)
imprumutati-va firma din buzunarul personal. faceti un contract in acest sens. folositi banii pentru a cumpara domeniul.