avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 665 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua! Doresc sa cumpar un domeniu .ro pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua! Doresc sa cumpar un domeniu .ro pentru firma, dar ...

Buna ziua! Doresc sa cumpar un domeniu .ro pentru firma, dar aceasta nu are niciun venit.
Pot cumpara in numele meu pentru a reprezenta firma?(la facturare cere persoana fizica/persoana juridica)
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 16:09, 4 Decembrie 2022
imprumutati-va firma din buzunarul personal. faceti un contract in acest sens. folositi banii pentru a cumpara domeniul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, cum procedez legal dacă am un domeniu web pe persoana ... Costan Radu Stelian Costan Radu Stelian Buna ziua, Cum procedez legal dacă am un domeniu web pe persoana fizica și si vreau sa le folosesc pe persoana juridica. Nu doresc sa le transfer din ... (vezi toată discuția)
Inchiriere domeniu internet wavecipri wavecipri Buna ziua. Detin un domeniu .ro pe numele meu de persoana fizica. Dar acest domeniu este folosit de o firma colaboratoare. Pot sa inchei un contract de ... (vezi toată discuția)
Magazin online 4reall 4reall rBuna ziua asi vrea sa ma lamuriti intr-o chestie.Impreuna cu un prieten vreau sa imi ma asociez sa ne deschidem un magazin virtulal>inca nu amvem firma dar in ... (vezi toată discuția)