Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua , As dori un raspuns la intrebarea ,,daca se ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua , As dori un raspuns la intrebarea ,,daca se poate ...

Buna ziua ,
As dori un raspuns la intrebarea ,,daca se poate face un audit sau o verificare contabila referitor la cota unei liste de intretinere a unui proprietar care locuieste intr-un condominiu .Cota listei de intretinere este din ce in ce mai mare in fiecare luna fara nicio justificare .Mentionez ca am cerut administratiei sa mi se arate documentele contabile ale locuintei mele in calitate de proprietar precum si la primaria sectorului 2 am solicitat sa dispuna o verificare contabila dar fara niciun rezultat. As dori sa stiu care este onorariu pentru o verificare contabila si daca este posibil .
Va multumesc !
Multumesc frumos si va apreciez mult !
Va multumesc frumos si va apreciez mult !