Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La concediul de odihnă că sa primesc suma de 2500 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La concediul de odihnă că sa primesc suma de 2500 lei prima ...

La concediul de odihnă că sa primesc suma de 2500 lei prima de vacanta trebuie sa iau 10 zile concediu completez o cerere ptr concediu in care scrie conform Contractului colectiv sa aduc justificarea banilor chitanțe facturi.
Daca nu ei suma de banii îți impozitează angajatorul.
Sfatul care este refuzul banilor și impozitarea și să îmi iau zilele de concediu de odihna.
Ati mai postat aceasta problema..cautati raspunsurile primite.

www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic