avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 303 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua, aș dori să întreb dacă auditorul intern ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua, aș dori să întreb dacă auditorul intern poate ...

Buna ziua, aș dori să întreb dacă auditorul intern poate fi implicat în activitățile implicate de proiectele care se derulează în cadrul PNRR- programul național de redresare și reziliență?

Alte discuții în legătură

Asigurarea functiei de audit prin sistem de cooperare ionelamunteanu ionelamunteanu Buna ziua,intrebarea mea este urmatoarea:o persoana incadrata pe o functie publica de executie,auditor intern in cadrul unei primarii ,poate sa exercite ... (vezi toată discuția)
Auditor intern? teodora49 teodora49 X-(Sunt noua pe forum, dar sper ca pe acest site si forum poate obtin un raspuns la o dilema, nu numai a mea, ci si a colegilor mei...Iata : suntem o primarie ... (vezi toată discuția)
Delegare atributii de audit intern intr-o primarie Catalina Cabun Catalina Cabun Buna ziua. Lucrez intr-o primarie dintr-o comuna de gradul III pe un post contractual. As dori sa stiu daca prin dispozitie a primarului imi pot fi ... (vezi toată discuția)