Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Spor de noapte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Spor de noapte

Buna ziua,
Daca programul de lucru este de 8 h, intre orele 16:00-24:00, angajatorul nu este obligat sa-mi acorde spor de noapte?
Multumesc anticipat!
Toate cele bune,
MariaRamona, utilizator
In speta, angajatorul nu este obligat sa va acorde spor de noapte.